Podanie na mechanika rp
Strona główna; .. WEJDŹ NA SERWER.. KO - Komisja Organizacyjna, do tego potrzebuję podania.. Zapłace 20zł, je.Opisz krótko zakres przydzielonych ci obowiązków na poszczególnych stanowiskach.. Sposób płatności: doładowanie Cena: 20 Kontakt: gg, forum A i chciałbym dodać ze potrzebuje podanie na dziś/jutro.. Wtedy zadecydowałem żeby pójść na medyka i zobaczyć jak będę się odnajdywał w tamtym środowisku.Doświadczenie na serwerach RP: Bardzo spore doświadczenie, zaczynając po serwery SA-MP, kończąc tutaj.. Pomysłowość oraz przyjazny sposób odgrywania swojego rp Dlaczego akurat ty?. 150 słów) Mike Blue urodzony 03-07-1996 urodził się w Liberty City .Potrzebuje historii mojej postaci do Gta V rp ale niech nie będzie to tylko historia gangstera bo na wyspie jest już bardzo dużo ich.. Opisz siebie (min.. Musi być to historia normalnego człowieka która np: chodzi do pracy.. BRAK LIMITU SLOTÓW.. W Los Santos jestem od niedawna.. To tu tak naprawdę zrodziło się jego zamiłowanie do motoryzacji.. Post #6280 użytkownika cosmo.. Z góry dzię.Zapamiętaj mnie Nie polecane na współdzielonych komputerach.. Nagłówek postaPolski serwer roleplay GTA 5 rp GoToRP.. Logowanie anonimowe.. Jako członek LSPD będzie to mój pierwszy raz lecz myślę, że stanę na wysokości zadania i podołam wszystkim złym ludziom na wyspie i zapanuje .. [Zaakceptowane] Podanie na Mechanika ..

[Zaakceptowane] podanie na mechanika.

Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo.Podanie OOC-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?- nacodzień w unturned spedzam ok.6h jestem na pracę w policji jestem w stanie poswiecić ok.5h dziennie.-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?-Witam.. Doświadczenie w organizacjach publicznych: Policjant, medyk, mechanik komornik , bankier więc uważam ze duże.. Podanie na supporta/moderatora.. Po czasie jego matka zmarła a on postanowił wyprowadzić się od ojca, kupić małe mieszkanie i zacząć żyć na własną rękę.Jeśli twoje podanie nie mieści się w danym polu możesz umieścić je w paste.riko.dev, a następnie wkleić w pole link do treści.. Twój SteamID64 (wymagane) Aby sprawdzić swój SteamID64 wejdź na , następnie wklej link do swojego profilu steam i kliknij lookup .Pomysł na postać: Chciałbym Pomagać ludziom gdy będą potrzebować Mechanika Doświadczenie na serwerach RP: Doświadczenie w RP mam bardzo duże, grałem na serwerach GTA SA tzn. net4game.. Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.. Miczelo 2 Miczelo 2 Użytkownik; 2 4 posty; Napisano 10 Listopad [OOC] Wiek [15+]:15 Mutacja:tak Doświadczenie jako LSC: byłem już na innej wyspie mechanikiem .Na początku mojej kariery z RP, zacząłem grać na serwerach WL - OFF gdzie odgrywałem mechanika, po około 100h na mechaniku znudziło mi się odgrywanie mechanika, i stwierdziłem że nie jest to, to co chce robić w RP..

Już wiesz, jak wygląda profesjonalne CV mechanika.

Miasto jest bardzo dużo a co za tym idzie roi się od przestępstw oraz wszelakich wypadków.. Przez Miczelo, 10 Listopad w Podanie LSC.. : za 4 dni mam 19 lat 4.. Doświadczenie na serwerach RP: W rp mam 2000 godzin w czym prawie połowa na mechaniku na serwerach z wl.. Mam nadzieję, że zobaczymy się tam!Nowoczesny polski serwer role play (RP) z dużymi ambicjami oraz przyjazną społecznością.. Grałem na wyspie dłuższy czas i miałem styczność z pracą mechanika jak i zajmowaniem się sprawami nielegalnymi i karalnymi.. 1 odpowied ź; 122 .Strona Forum - działu z apelacjami na Whitelist - jak dobrze napisać.Nazwa na Discordzie: DamianYT777 Link do Steam: Co wiesz o RP?. Wymaganymi cechami są sumienność oraz dokładność.. Cała aktywność .. W Fivem ponad 600h.Podanie do LSPD.. Jest to duże poświęcenie które jest w stanie udźwignąć.. Kliknij tutaj!. Zauważyłem iż kiedy ktoś wzywa pomoc w postaci pogotowia ta często się nie zjawia bo albo ich nie ma albo mają tyle wezwa.Serwery RP podzielone zostały na tekstowe i „głosowe" (na których i tak trzeba jednak pisać, o czym za chwilę).. Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.. : Ponieważ nie ma żadnych mechaników nigdy na wyspie a ja po za tym żebym chciał zostać mechanikiem to mam ambicje założenia firby uberskie więc będe jagby takim mobilnym centrum pomocyNazwa discord i wiek (OOC): Miko#6479Jakie masz doświadczenie w pracy mechanika: dosyć duże byłem w frakcji mechanika na wielu serwerach fivem np: tropicalrp jak i mta np: devgaming mój staż w LSC jest normalny ( łącznie ok.100h)Dlaczego chcesz dołączyć do LSC: ponieważ jest to fajna praca i możn.Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Mechanika Samochodowego: 1..

Redagując podanie o pracę należy zwrócić uwagę na estetykę oraz formę wypowiedzi.

Staż na Wyspie: Około 2 miesiące[Odrzucone] Podanie na adm dodany przez Sebus_Sebus2000, 2 Grudnia 2020.. Imie postaci: Nicolas Nazwisko: Cudy Wiek: 20 Za dobrą historię postaci daje +rep.. W przypadku wystąpienia problemów z internetem lub naszym formularzem będziesz mógł odzyskać swoje podanie.. Temat rozpoczęty przez cosmo, 2020-08-08 o 22:28:55.. Kandydat na tę posadę powinien znać budowę pojazdów samochodowych, ale również odznaczać się wiedzą ściśle praktyczną.1.. WEJDŹ NA SERWER.. Wiele frakcji na serwerach Role Play, oraz bardzo duże zaangażowanie bo jest to po prostu fajne.. W CV jest także miejsce na zaprezentowanie swoich mocnych stron.. Lepiej dmuchać na zimne.. 6 złożonych zdań).. Doświadczenie w organizacjach publicznych: 3 miesiące LSPD na V-Life, oraz 2 miesiące GOTORP na LSMC.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.. : Rp to jest prawdziwe zycie w grze Doświadczenie w RP: mam ponad 100h Kilka słów od siebie: Siema jestem Damian i lubie grac w gry Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie)Mike Blue Wiek postaci: 24 Historia postaci: (min..

Załapał się jako pomocnik w warsztacie mechanika : Sprzątał, podawał kluczę, części.

Co to jest, na czym polega?. W tym dziale należy składać podania na whitelistę.. Ile masz lat?. Przed napisaniem podania proszę zapoznać się z informacjami zawartymi w tym dziale.Prezentowany list motywacyjny skierowany jest do osób, zainteresowanych pracą na stanowisku Mechanika samochodowego.. Mam na imię Yoshih i przyleciałem z Japonii.. 😊 .Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP: Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam.. Jak masz na imię: mam na imię Michał 3.. Także jestem Michał, kończę w tym roku kończę liceum i idę prawdopodobnie składać podanie do straży granicznej.Wiek: 16 Imię (ooc): ™Kuqe® Imię i nazwisko w grze: KUQE Okrasa Dlaczego chcesz zostać medykiem: Od pewnego czasu gram na tym serwerze i nigdy nie zauważyłem na nim medyka.. Teraz omówimy jego poszczególne sekcje, abyś nie miał wątpliwości, jak napisać skuteczny życiorys zawodowy .Witam, potrzebuje aby ktoś mi zrobił podanie na serwer RP, niestety ale ja nie umiem przekonywać swoją osobą..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt