Zaproszenie na zjazd absolwentów szkoły podstawowej
Dobrcz), która została przeniesiona z Bydgoszczy i 10 stycznia 1969 r. wznowiła pracę w.Szkoła prowadzona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju WsiZjazd absolwentów szkoły podstawowej w Brzyskorzys Świętowanie zainaugurował zjazd absolwentów wszystkich roczników.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Teczka na świadectwa format A4+(216mm x 300mm) po złożeniu, wykonana z kartonu kredowego matowego o gramaturze 300g / m², foliowana folią błyszczącą, która zapewnia jej i Teczka "Absolwent Szkoły Podstawowej"Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej im.. Spotkanie zaplanowano na 20 czerwca 2009 r. Program zjazdu przedstawia się następująco: Od 14:30 rejestracja uczestników zjazdu2 października w salezjańskiej szkole podstawowej w Koninie odbyło się pierwsze spotkanie absolwentów liceum ogólnokształcącego, gimnazjum i szkoły podstawowej.. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie!. Pełny tekst w załączniku.. JUBILEUSZ 130-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRĘCZYCY WIELKIEJ.. Władysława Jagiełły w Nakonowie, dziś pod nazwą: Zespół Placówek Oświatowych.Z J A Z D A B S O L W E N T Ó W - S C E N A R I U S Z Z A K O Ń C Z E N I A N A U K I W G I M N A Z J U M SCENOGRAFIA: gazetka ścienna (zdjęcie), gazetka ,,ZJAZD ABSOLWENTÓW.. Licznik odwiedzin.. Uczestniczyło w nim ponad 160 dawnych uczniów.Zjazd Klasowy Absolwentów rocznika 1980 Szkoły Podstawowej w Rozmierce Autor: Piotr 15 ..

Zaproszenie na zjazd absolwentów.

Uroczystość odbędzie się dnia 16.12.2008r.. Byli to ludzie urodzeni w latach 20 - 30.Zaproszenie na zjazd absolwentów 25 maja 2019 r. W tym roku mija 50-lecie działalności szkoły w Karolewie (gm.. ROK 2030", stoły przykryte białymi obrusami, krzesła ozdobione białymi pokrowcami, po boku małe stoliki, na których ustawiono statuetki dla pracowników szkoły i nauczycieli, upominki dla rodziców, duży .Zapraszamy na stronę Katolickiej Szkoły Podstawowej i Liceum Katolickiego w Krośnie .. - Szkoła Podstawowa, TruskolasyW sobotę 22 sierpnia 2020 r. do Szkoły Podstawowej im.. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Naratów organizuje I Zajazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Naratowie w dniu 19 czerwca 2010r, Program zjazdu: pierwsza część od godz. 13 00 - Msza Święta i spotkanie w budynku szkoły (obecnie Gimnazjum w Naratowie), druga część od godz. 19:00 spotkanie w świetlicy wiejskiej w .Zaproszenie na wieczór poetycki poświęcony Janu Kochanowskiemu.. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich odbył się szkolny zjazd absolwentów.. Uroczystość odbędzie się 27 czerwca 2020 roku (sobota).. .W roku 2012 przypada 56-ta rocznica istnienia Szkoły Podstawowej im.. Absolwenci z zainteresowaniem oglądali szkołę i przeglądali tabla ze zdjęciami kolejnych klas.. czwartek, .. Organizatorzy dziękują Pani Helence Bańskiej oraz koleżankom i kolegom za przyjęcie zaproszenia i przybycie na zjazd klasowy..

Zaproszenie dla absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Janusza Korczaka w Chojnie Redakcja.. Aktualności 13 marzec 2019 Odsłony: 460 .. Janusza Korczaka w Białymstoku.Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej w Olszewce, którzy ukończyli naukę do 2000 roku, na zjazd z okazji 90-tej rocznicy powstania szkoły.. W roku 2018 mija 60 lat od utworzenia naszego Szkolnego Klubu Sportowego.. Kazimierza Jagiellończyka "Po 60 latach" W sobotę 28 maja 2011 roku w murach naszej szkoły gościliśmy absolwentów, którzy do egzaminu dojrzałości przystąpili dokładnie 60 lat temu.. Program uroczystości:2010-05-02 01:46:03 I Zajazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Naratowie.. Ksiądz dyr.Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina.Gmina Lniano zaprasza wszystkich Uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Błądzimiu, na I Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 2 września 2017 r. W zabawie mogą uczestniczyć osoby towarzyszące Będzie to wielka uroczystość i świetna impreza!Zjazd absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im.. Szukaj.. Dlatego organizatorzy zapraszają na zjazd wszystkich absolwentów, by zagościli w murach szkoły, w której stawiali swe pierwsze kroki.. Zaproszenie.. Drukuj; E-mail .NK - wątek na forum szkoły - ZJAZD ABSOLWENTÓW!. Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej im..

Przeczytaj recenzję Zjazd absolwentów.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Sławikowie.. Zaproszenia zostały już wcześniej rozdane.Książka Zjazd absolwentów autorstwa Musso Guillaume , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,43 zł .. Niestety, nie wszyscy mogli wziąć udział w spotkaniu z powodu problemów zdrowotnych czy rodzinnych.. Dziś 1 Wczoraj 75 W tym tygodniu 290 W tym miesiącu 845 W sumie 231853.. Zapraszamy wszystkich byłych uczniów Szkoły Podstawowej w Sławikowie na spotkanie w dniu 1.05.2020r .Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów w Chwaszczynie organizuje kolejne spotkanie szkolne, na które zaproszeni są absolwenci lat 1958 - 2000.. Więcej informacji w aktualności .. Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, Absolwenci Szkoły Podstawowej we Wręczycy Wielkiej, W tym roku nasza szkoła obchodzi 130-lecie swojego istnienia, .Zaproszenie na Zjazd Absolwentów SP w Sławikowie.. ZAPROSZENIE Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić uczniów Gimnazjum nr 8 w Jastrzębiu Zdroju na wieczór poetycki poświęcony poezji Jana Kochanowskiego.. Wincentego Witosa w Węgrach, na zjazd absolwentów połączone z 75 leciem istnienia szkoły.. Z zaproszenia skorzystało, przybywając na majową imprezę, około 200 .Po II wojnie światowej szkołę ukończyło wiele roczników uczniów..

W 1951 roku liceum ukończyło 74 absolwentów.

Szukaj.. Zaproszenie na Zjazd Absolwentów.. ← Wycieczka klas I-III do Ochli Wizyta w Klubie Młodego Wynalazcy →Zaproszenie na zjazd ; Konkurs "Moja szkoła" BIP.. Jana Pawła II w Sątocznie przybyło 13 absolwentów rocznika 1971/72 oraz czworo nauczycieli pracujących wówczas w szkole.. Już dzisiaj zapraszamy uczniów i absolwentów oraz osoby związane z życiem Szkoły Podstawowej im.. w Szkole Podstawowej w Morzyczynie odbędą sie uroczystosci z okazji 70- lecia szkoły połączone ze Zjazdem Absolwentów.Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na uroczystość zapraszamy wszystkich absolwentów od poczatku istnienia szkoły do roku urodzenia 1970(włącznie).Zaproszenie na jubileusz.. Życzymy wszystkim radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa, sukcesów w każdej dziedzinie życia.. Specjalne zaproszenie kierowane jest do nauczycieli czynnych oraz na emeryturze, bez nich zjazd nie byłby pełny.Obecni nauczyciele na zjeździe : Jadwiga Cicha, Joanna Mindykowska, Bożena Fabiś, Barbara Radomska - Witczak, Mirona Krupa, Andrzej Lesiński , Danuta Grzanowska wręczyli absolwentom złote medale z logo szkoły i napisem Zjazd Absolwentów 1986roku.. Zjazd odbędzie się w sobotę 8 sierpnia 2015 r. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 15 przed Szkołą Podstawową w Rozmierce.. JesZaproszenie na 70- lecie Szkoły i Zjazd Absolwentów By Marta Materna in Aktualności on 4 czerwca 2018 .. Zaproszenie dla absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.. Medale te mają przypominać, że szkoła im.Z okazji 60. rocznicy otwarcia nowego budynku Szkoły Podstawowej im.. W historii szkoły ta liczba jest o wiele większa i wynosić będzie około 8000 absolwentów - szacując na podstawie ilości uczniów zapisanych w księgach uczniów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt