Wzór podania na admina discord
Jako że na forum jest sporo wydatków, potrzebujemy waszej pomocy.. Brak konfliktów.. Zaprszamy do głosowania na nasze serwery!. Pełna z.Wzór podania oraz wymagania na admina Discord'a Zaloguj się, aby obserwować .. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie.. Nowy temat;Twój Discord tag oraz ID: Maksar#6011 Wiek: 13,5.. Wzór: Twój Discord tag oraz ID: Wiek: Mutacja głosu: Posiadasz działający mikrofon: Staż na naszym serwerze Discord: Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?. Zarejestruj się .. [Przyjęte] Podanie na admina dodany przez Ar_TIx, 14 Grudnia 2020.. Czy byłeś/aś kiedyś adminem?. : Znajomość Discorda w skali 1/10: Czy miałeś styczność z Discordem?. >>> Kliknij Tutaj <<< Zaloguj się, aby obserwować tę zawarto .Wzór podania o admina: 1.. .Witajcie!. Znajomość podstawowych komend SM (SourceMod) 7.. Wymagania: 1.. [Wzór] Nazwa Podania: W tytule podania podania podajesz swój nick oraz przedrostek [Admin] PRZYKŁAD: [ADMIN] Kaneś (-_-) [ Wzór] Podanie na admina:Wzór podania o admina Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria: - Wchodzenie codziennie na forum; - Minimum 16 lat (Po Mutacji); - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; - Dawanie dobrego przykładu użytkownikom, szczególnie ty.Nasz discord!. Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?.

Wzór podania oraz wymagania na admina Discord'a.

W tym miejscu pojawia się ten o.. Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.. Codzienna dyspozycyjność.. : Tak, na innej sieci serwerów przez 4 miesiące.. : Na discordzie jestem ogólnie.Ponownie podanie na admina złożyć można najwcześniej 7 dni po odrzuceniu poprzedniego podania.. Wzór podania na AdminaPodania na Admina [WZÓR & WYMAGANIA] Podanie o Admina.. zmienił tytuł na [WZÓR] Podania na admina [REKRUTACJA OFF] Ten temat został zamknięty.. Wesprzyj Nas.. Tryby wyświetlania wątku.. : Ile czasu spędzasz na TS3: Czy posiadasz admina na innym TS3?. Imię: Mateusz 2.WZÓR: 1. : Dlaczego ty?Serwer Discord - ; Podania na Admina [WZÓR] Podania na admina [REKRUTACJA OFF] .. 20 Wrz DarK.. Nick na serwerze: mst2k 3.. Ogarnięty głos.. Dobra opinia na serwerze, w którym jest składane podanie.. • Przegrane min.. Wymagania: - Minimum +16 lat: - Mutacja.. : Posiadasz Admina na innym Discordzie?. Twój Nick: 2.. Nast.. [FFA] Wzór podania na Administratora serwera Zaloguj się, aby obserwować tę zawarto ść .. 18 odpowiedzi; 386 wyświetle .5. dlatego ja że na 5 serwerach byłem Adminem moderatorem 6.tak mam doświadczenie tak jak pisałem byłem na 5 serwerach adminem 7.administracja jest bardzo fajna nigdy nie spotkałem takich ludzi serwer jest najlepszy na świecie jesteście najlepsiWymagania: 1.. REKRUTACJA Podania składamy poprzez odpowiedź w tym temacie używając wzoru podanego poniżej..

Składka na admina jest jednorazowa.

Napisz coś o sobie : 4.. - Znajomość Sourcemoda.. Konkurs Świąteczny na Klawiature i Myszkę Steelseries!. Imię: Kuba 2.. Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach 8.. Od samego początku prowadzony jest przez jednego i tego samego właściciela, co dowodzi dobitnie, iż jesteśmy stabilnym i dobrze prosperującym projektem.Wzór podania na admina.. Posiadasz działający mikrofon: Tak.. Dobra opinia na serwerze, w którym jest składane podanie.. Wiele osób nie potrafi z niego poprawnie korzystać, a nawet jeśli już uda im się napisać podanie zgodnie ze wzorem to często działają na swoją niekorzyść.. Staż na serwerze.. Udostępnij Obserwujący 0.| Wymagania | » Minimalny wiek: 16 lat » Mutacja » Sprawny mikrofon » Minimum 15h na serwerze » Konto na forum min.. - Komunikatywność oraz kultu.Wzór: Imię: Wiek: Kontakt: Twój nick na TS3: Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?.

Znajomość panelu admina [1/10]: 5 6.

Wiedza nt. czitów [Tak/Nie]: Tak 7.. WZÓR: 1.. Składki: Czy będzie.Mimo, że na forum istnieje coś takiego jak wzór podania okazuje się, że nie jest to jednak taka prosta sprawa.. Przekaż datek, aby wesprzeć społeczność!Wzór podania o admina Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria: - Wchodzenie raz dziennie na forum; - Minimum 16 lat; - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz .WYMAGANIA: • Brak blokady VAC na swoim koncie.. 10 godzin na serwerze.. Składka (raz na miesiąc): 8.. Brak konfliktów 6.. Jak masz na imię?. Cytat Nick z serwera: Imię: Wiek: Steam ID: Czas spędzony na serwerze (GT): Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Znajomość obsługi admina ( x/10 ): Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Discord.. • Mutacja.. Wiek: 15 4.. • Przynajmniej 1000h w Cs:Go.. • Aktywność na serwerze.. • Brak aktywnych ostrzeżeń na forum.. - Brak blokady VAC..

Znajomość AMX/komendy admina (0-10): 5.

Steam ID:.Wraz z dzisiejszym dniem, otwieram szybką rekrutację na admina - Only AWP Wszystkie podania piszemy w tym temacie pod moim postem.. • Znajomość SM.. Ukończony wiek 16 lat w dniu złożonego podania.. Ukończony wiek 15 lat w dniu złożonego podania.. Chcemy zbudować dobre forum i każdy grosz się liczy!. Brak możliwości dodania odpowiedzi.. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się .Aktualnie nie ma wątków spełniających podane warunki.. - Znajomość ortografii, interpunkcji.. Ile masz lat: 3.. 3 dni » Aktywność na forum » Minimum 5 sensownych postów » Brak ostrzeżeń na forum » Kultura osobista | WZÓR | Nick : Wiek : Mutacja (Tak/Nie) : Discord_ID : Doświadczenie w byciu A.. [PRZYJĘTE] Podanie na admina Discord - PasQudny Nasz projekt powstał 01 stycznia 2012 roku .. Przez Whytti, 18 sierpnia w Admin Discord.. Podanie na Admina [Wzór] Premium na serwerach Cs:Go za Rejestracje na forum i przywitanie!. Nauka podstawowych komend botów moderacyjnych.. Mutacja.. Mutacja głosu: Aktualnie przechodzę (osobom z którymi gram, nie przeszkadza im mój głos).. Za każde wpłaty bardzo dziękujemy!Wzór podania na admina [★RETAKE★]: Nick: Podaj swój nick jaki masz na steam Wiek: Podaj swój wiek aktualny STEAM ID: Podaj swoj steam ID Doświadczenie: Opisz siebie, co robiłeś, czy miałeś styczność z adminowaniem, jaki to był serwer, jakie masz doświadczenie w tym środowisku?. Jak długo grasz w CSa 1.6?. Głosuj na serwery.. Posiadasz mikro?. Pełna.Składka nie jest obowiązkowa, za własne intencję na rozwój serwera "Bóg Zapłać" Posiadanie zakupionego konta ze statusem Prime.. Głosuj.. Decyzję będę podejmował ja (bądź opiekuni) dodając krótką notkę do złożonego podania.. tydzień.. Staż na naszym serwerze Discord: Miesiąc.. Składka [Tak/Nie] [10zl]: Tak 8.. Obserwujący 0..Komentarze

Brak komentarzy.