Wzór podania na admina cs 1.6
"Serwery Counter Strike 1.6 → CSowicze | COD MOD 4001 - 80.72.45.125:27015 → [COD 4k] Podania o admina" doO nas.. [Wzór i Wymagania] Podanie na Admina Dziennik CSowicze.pl.. Ważne linki[CS 1.6] CS GO MOD "Wkrótce" Podanie na Admina [ON] [Wzór/Wymagania] Podania o Admina.. Głosuj na nasze serwery!Cs 1.6 download Shoutbox Więcej.. Kto przeglądał temat?. Przez Mocarny Ptysiek., 11 Luty w Podanie na Admina.. Poradnik stworzony lda potrzeb Cs-MasterKill.pl Proszę bez głupich komentarzy typu "To powinien wiedzieć każdy" lecz tak nie jest nie .Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:.. Więcej.. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera!. Rekrutacja trwa - Zapraszamy!. [Wzór][Wymagania] Podanie na Admina Dziennik CSowicze.pl.. Głosuj na nasze serwery.. Język.. Zaloguj się.. Bany CS 1.6 Bany CS:GO Pliki; Sklep CS:GO; Powiadomienie o plikach cookie.Wzór podania na admina : Nick.Doświadczenie [w byciu adminem]: Byłem wiele razy adminem na serwerach cs 1.6 oraz jeśli ktoś jeszcze gra to w mta.. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:.. W nazwie tematu musi być podany Twój.Cs 1.6 download;Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO..

Wymagania i wzór podania o admina.

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się!. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.. Post łamiący powyższe zasady = 1 punkt ostrzeżeniaWzór podania na admina + wymagania Zaloguj się, aby.. [Wzór] Podanie na Admina.. Multi-Head_v2 (Domyślne) Polityka prywatności; Kontakt;Podanie na admina Chcesz zostać adminem na serwerze?. Wymagania: Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna Platforma STEAM z grą cs 1.6 i ukończone 16 lat + mutacja Działający mikrofon Przegrane na serwerze minimum 30 godzin.. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód.Wymagania: Wymagania na admina: 1. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina musi mieć ukończone 16 lat.. Sprawdź wymagania i zastosuj się do wzoru!. English (USA)Podanie na Admina -> WZÓR oraz WYMAGANIA +-----+ Przykładowa nazwa tematu: Podanie - Queen Besiałke.. POSZUKIWANY OPIEKUN SERWERA NA ONLY DD2.. Należy posiadać minimum 15h stażu na serwerze.. W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!. Wiek: 4.. Nie należy odkopywać i pisać w starych tematach.Serwery Counter Strike 1.6 ; CSowicze.pl [MultiArena] - IP: 91.224.117.18:27085 ; Podania o admina [Wzór] [Wymagania] Podanie na Admina MultiArena Dziennik CSowicze.pl..

Wzór oraz wymagania na admina DD2 Przez Gosia !, Październik 15, 2018.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.. Polecane posty.. Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.. Musi on pomagać na serwerze graczom jak i adminom, brać czynny udział w życiu forum a przede wszystkim serwera.. 0 .Pisanie w dziale: * W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów.. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.. Wzór oraz wymagania na admina 1.6 DD2 Wymagania:- STEAM z grą CS 1.6 - Podanie mogą składać osoby, które ukończyły 16 lat- Obowiązkowe przejście mutacji - Mile widziane doświadczenie - Obowiązkowa składka, która zostanie przeznaczona na reklamy - Spędzone 15 godzin na serwerze - Obowiązkowy czas .Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO.. Zaloguj się.. Multi-Head_v2 (Domyślne) Polityka prywatności; Kontakt;Przepraszam za jakość ale to mój pierwszy filmik.. Masz konto?. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.. Kliknij i sprawdź przywilej rang forumowych!. Nie można posiadać aktywnych ostrzeżeń na forum (w przypadku posiadania takowych, należy.. Kliknij i sprawdź przywilej rang forumowych!. Masz konto?. Nie można posiadać aktywnych ostrzeżeń na forum (w przypadku posiadania takowych, należ.. Wymagany Steam z grą cs 1.6Pochylnia.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy..

* Kandydat na admina musi mieć poparcie graczy oraz być znany i lubiany.

Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.. Jeśli widzisz Czitera na serwerze, to zgłoś go na ShoutBoxie podając nick oraz serwer.. Wymagania: Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów Aktywność na serwerze: minimum 40h i miesiąc stażu Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna Platforma STEAM z grą i ukończone 16 lat.. Kliknij i sprawdź przywilej rang forumowych!. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.. Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą.Podania o admina Chcesz zostać adminem na serwerze?. Znajomość oraz akceptacja .Każdy kandydat ubiegający się o posadę Admina, musi zastosować w swoim podaniu niżej napisany wzór.Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:.. Pos.Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód.. Zaloguj się, aby obserwować tę zawarto .Wymagania: Wymagania na admina: 1. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina musi mieć ukończone 16 lat..

+ Podania [WZÓR/WYMAGANIA] Podanie na admina - [ON] Ostatnio przeglądający 0 użytkowników.

Posiadanie konta steam z grą CS 1.6 (w wyjątkowych sytuacjach dopuszczam graczy z non steamem) Możliwość płacenia składek*Bany CS 1.6 Bany CS:GO Pliki Więcej.. Rekrutacja trwa - Zapraszamy.. Podania na Admina można składać od 20 sensownych postów na forum.. Należy posiadać minimum 15h stażu na serwerze.. Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: 9/10 Staż w CS'ie: Około 8 lat.. Zapraszamy po odbiór darmowych usług.. * Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy!. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.. ~ WYMAGANIA: I.. Złóż podanie tutaj!. Nick z serwera: 2.Imię: 3.. Dlaczego Ty: Ponieważ jestem aktywnym graczem .Podania na Admina ; Wzór i Wymagania na Admina Wsparcie finansowe Sieci.. W Podaniach na admina wypowiadają się, tylko osoby, które grają na serwerzeZ Dniem dzisiejszym, otwieram szybką rekrutację, na admina - BaseBuilder Wszystkie podania piszemy w tym temacie pod moim postem.. Serwery - Counter Strike 1.6 ★ ONLY DD2 ★ Podanie na Admina.. * Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt