Wniosek o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera
Pomoc będzie przysługiwała rodzinie: w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku do 18 lat, uczących .Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.. Czasu jest zatem niewiele, a kryteria są dość surowe.Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.Wniosek o wsparcie zakupu komputera można składać do 30 grudnia.. Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.Wniosek o sfinansowanie sprzętu do nauki zdalnej dla uczniów i nauczycieli.. Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.. Wnioskuję o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu w okresie od dnia 10 grudnia 2020 r. do dnia 31 marca 2021 r. komputera stacjonarnego lub przenośnego będącego laptopem wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką i oświadczam, że łączny dochód w mojej rodzinie uzyskany przez rodziców w 2019 r.Komputer dla dziecka z rodziny rolniczej to działanie w ramach wyrównania szans dla wszystkich dzieci z rodzin rolniczych..

Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.

Ile wynosi wysokość pomocy?- Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką - przekazano na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.Powyższe oznacza, że wniosek o przyznanie 1500 zł wsparcia można złożyć tylko do 30 grudnia 2020 roku, ale zakupu komputera można dokonać po tej dacie.. Gdy sprzęt zostanie zakupiony, fakturę należy dostarczyć niezwłocznie do ARiMR, ale nie później niż do 15 kwietnia 2021 roku.Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.. Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub laptopa.o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego będącego laptopem wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką przez rodzinę INFORMACJE OGÓLNE 1.. Pomoc będzie przysługiwała rodzinie: Pomoc będzie przysługiwała rodzinie:ARiMR: Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.Jak czytamy na stronie ARiMR dofinansowanie na zakup komputera dziecka rolnika wynosić będzie 1500 zł na rodzinę..

Każda rodzina z minimum dwójką dzieci i która spełni inne warunki, będzie mogła ubiegać się o dofinansowanie do zakupu komputera i akcesoriów w wysokości 1500 zł.

Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.. Pomoc będzie przysługiwała rodzinie:Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz .Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz .Pieniądze na zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej.. Chodzi o kopie decyzji ustalających wymiar podatku rolnego na rok 2019 r., kopie zeznań podatkowych za 2019 r. i kopię faktury potwierdzającej dokonanie zakupu sprzętu komputerowego .Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia przyjmuje wnioski o środki na wsparcie zakupu komputera dla dziecka.. Od 1 kwietnia 2020 r. gminy oraz powiaty mogą wnioskować o sfinansowanie zakupu laptopów, tabletów oraz dostępu do internetu dla uczniów i nauczycieli, którzy nie mają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji.Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką..

1500 zł na komputer od ARiMR - dla kogo - kryteriaWniosek o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera [PDF] Do wniosku o przyznanie pomocy należy dołączyć kilka innych dokumentów.

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego.W biurach powiatowych ARiMR można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośn Szanowna Internautko, Internauto Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz .Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.. Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.. Kryteria programu są jednak dość restrykcyjne i nie chodzi .Pieniądze na zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.. Pomoc będzie przysługiwała rodzinie: w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku do 18 lat, uczących .Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką..

Gdy sprzęt zostanie zakupiony, fakturę należy dostarczyć niezwłocznie do ARiMR, ale nie później niż do 15 kwietnia 2021 roku.Ministerstwo Rolnictwa ogłosiło kolejną formę pomocy dla rolników.

Pomoc udzielana jest na podstawie przepisów § 13ze rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 27 stycznia 2015Do 30 grudnia 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje od rolników wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego.Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub laptopa wraz z niezbędnym oprogramowaniem (np. pakietem biurowym czy systemem operacyjnym), klawiaturą i ładowarką.. Wsparcie finansowe można otrzymać jedynie na sprzęt komputerowy (stacjonarny lub przenośny - laptop) zakupiony w terminie od 10 grudnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku.Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.. Pomoc będzie przysługiwała rodzinie: w skład której .- Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz .Powyższe oznacza, że wniosek o przyznanie 1500 zł wsparcia można złożyć tylko do 30 grudnia 2020 roku, ale zakupu komputera można dokonać po tej dacie.. Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.. Sprawdź, jakie kryteria należy spełnić, by otrzymać pieniądze.. Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt